INWESTYCJE

ZREALIZOWANE

BZOWA
ALEJA

Budynek o nowoczesnej architekturze składa się z zespołu atrakcyjnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 41 do 84 m², każdy lokal posiada balkon lub kameralny ogródek, dużym atutem jest położenie części dziennej mieszkania od strony południowej.

OSIEDLE KAMERALNE

To inwestycja w Skarbimierzu – Osiedle przy ulicy Polnej, składająca się z II etapów.
W inwestycji oferowaliśmy na sprzedaż dwa budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej po 6 mieszkań w każdym o metrażach od 52 do 67 m2.

APARTAMENTY SPACEROWA

Pierwszy etap inwestycji w podwrocławskich Radwanicach zakładał budowę 8 komfortowych mieszkań w stanie deweloperskim w zróżnicowanych metrażach. Mieszkania posiadają dogodny układ pomieszczeń, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

APARTAMENTY SPACEROWA II

To kompleks nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej. Kolejny etap Apartamentów na Spacerowej w Radwanicach zakładał budowę 8 dwupoziomowych mieszkań o metrażach 74,20 oraz 78,45 m2.

APARTAMENTY SPACEROWA III

Spacerowa Apartamenty to kolejny już etap, a zarazem ostatni w tej lokalizacji, kompleksu nowoczesnych budynków. Inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, oddalona od centrum stolicy Dolnego Śląska tylko o 8 km.

OSIEDLE TOPOLOWA

W inwestycji oferujemy 8 mieszkań o powierzchni 74,92 m2 i 83,06 m2. Oferowane przez nas mieszkania mają możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników.