APARTEMENTY

SPACEROWA III

EXBUD Development

APARTAMENTY SPACEROWA III

Radwanice pod Wrocławiem

Spacerowa Apartamenty to kolejny już etap, a zarazem ostatni w tej lokalizacji, kompleksu nowoczesnych budynków. Inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, oddalona od centrum stolicy Dolnego Śląska tylko o 8 km.

W inwestycji oferowaliśmy budynki w zabudowie bliźniaczej:

  • 5 domów dwupoziomowych o powierzchni 74,36 m2
  • 5 mieszkań o powierzchni 53,57 m2
  • 5 mieszkań o powierzchni 60,37 m2

Dodatkowo do mieszkań usytuowanych w części parterowej budynku, przynależą ogródki, natomiast lokale na piętrze wyposażone zostały w przestronne balkony. Wszystkie mieszkania posiadają własne, niezależne wejścia i układy komunikacyjne. Do mieszkań istnieje możliwość dokupienia garażu w atrakcyjnej cenie.

Niska zabudowa i spokojna okolica gwarantują kameralny charakter inwestycji. Zastosowane w projekcie nowoczesne rozwiązania zapewnią poczucie wygody i komfortu. Oferowane przez nas domy i mieszkania w wykończeniu w stanie deweloperskim, dają możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców. Organizacji codziennego życia sprzyja dostęp do pełnej infrastruktury (przedszkole, szkoła podstawowa, komunikacja miejska).

Ciekawy projekt, solidne wykonanie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów to idee, którymi kierujemy się przy realizacji naszej inwestycji.